Eko. grikių trapučiai su soromis 100g (be glitimo)


  • 0,95

KUO YPATINGI GRIKIAI? Grikis laikomas vienu naudingiausių maistinių augalų žemėje. Jis turi daugiau mineralų nei dauguma kitų grūdinių kultūrų. Grikiuose daug skaidulų, antioksidantų ir visos esminės amino rūgštys.

SOROS - AUKSINĖS KRUOPOS. Kaip maistinės kruopos soros naudojamos jau nuo senų senovės. Prieš tūkstančius metų Kinijoje jos buvo naudojamas vietoje ryžių. Ir visai ne be reikalo. Šiose kruopose gausu ląstelienos, vitaminų bei mineralinių medžiagų.

MINERALŲ IR VITAMINŲ GAUSA. Grikiuose yra daug vario, geležies, mangano, magnio, fosforo, vitaminų B3 ir B2, geležies, kalio, cinko, seleno ir pantoteno rūgšties. Iš sorų papildomai gausite ir vitamino B5 bei geležies, kalcio ir fluoro.

UNIVERSALUS PRODUKTAS. „Ekofrisa“ grikių ir sorų trapučiai yra švelnaus, natūralaus skonio ir tinka tiek vartojimui tiesiai iš pakuotės kaip skanus užkandis ar derinant su įvairiais padažais ir užtepėlėmis.

SVEIKAS UŽKANDIS. Grikiuose ir sorose esančios skaidulos išsiskiria per ilgą laika ir lyginant su kviečiais ar avižomis ilgesniam laikui suteikia sotumo jausmą. Grikiai turi žemesnį glikeminį indeksą dėl ko nesukelia didelių cukraus lygio kraujuje svyravimų.

TIESIAI IŠ GAMINTOJO. Pasirinkę „Ekofrisa“ produkciją galite neabejoti jos kokybe - įmonė dalyvauja visame žaliavos tapimo kruopa procese. Kruopščiai atsirenkami ir patikrinami ūkininkai ir ūkiai su kuriais bendradarbiaujama, tiriami kiekvienos gautos žaliavos mėginiai tiek savoje laboratorijoje, tiek nepriklausomose laboratorijose Lietuvoje ir Italijoje. Gautą žaliavą apdirbama nuosavoje gamykloje taip užtikrinant, kad ant Jūsų stalo patekusios kruopos būtų tik aukščiausios kokybės.  Įmonėje yra įdiegta Produktų Saugos Sistema (ISO 22000).

BE GLITIMO ir ALERGENŲ!

Lietuvoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Vidutinė maistinė ir energinė vertė 100 g

Energinė vertė (kcal/kJ)

358/1499

Riebalai, g

3,4

   - iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių, g

0,8

Angliavandeniai, g

63,0

   - iš kurių: cukrų, g

0,9

Baltymai, g

13,0

Druska (NaCl), g

0,0


Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje, kurių santykinė oro drėgmė ne didesnė kaip 65 %, temperatūra ne didesnė kaip 22 C.

Gamintojas: UAB ,,Ekofrisa“, Plento g. 39, Naraukelio k., Prienų r.

Sertifikuota pagal LT-EKO-001


Galbūt norite parašyti atsiliepimą apie šią prekę?

    Prastas           Puikus