Kosmetikos dirbtuvės

Besidomintiems natūralia kosmetika ir odos priežiūra siūlome išmėginti edukacinę programą, kurios metu sužinosite daug naudingos informacijos apie šalto spaudimo aliejus ir išmoksite pasigaminti Jūsų odai tinkamą natūralios sudėties kremą, kuris gaminamas pagal natūralios kosmetikos „Razalija“ formulių receptūras. 

Dirbtuves veda vaistininkė, natūralios kosmetikos „Razalija“ kūrėja Almyra Girdenienė

Pirmoje programos dalyje susipažinsite su 8 rūšių (alyvuogių, migdolų, sezamo, kokoso, nakvišų, erškėtuogių ir kt.) aliejais, paragausite kiekvieno jų rūšį, sužinosite apie jų naudą sveikatai.

Antroje programos dalyje stebėsite, kaip vaistininkai gamina natūralios sudėties kremą, ir su specialisto pagalba išmoksite pasigaminti jį patys.

Kremų gamybai naudojamos tik natūralios medžiagos, pagrindinis komponentas yra ekologiškas šalto spaudimo aliejus. Supažindinama su kosmetikos ingredientų naujovėmis.

Trumpai būsite supažindinti ir su eterinių aliejų savybėmis, nauda.

Kiekvienam iš programos dalyvių dovanosime šviežiai pagaminto kremo (indelyje – 30 g).

Edukacinės programos pabaigoje būsite pakviesti aplankyti vaistinėje įkurtą vaistininkystės muziejų, kuriame išvysite atkurtą senovinės vaistinės fragmentą, susipažinsite su žymiausiais muziejaus eksponatais.


TRUKMĖ: ~2 val.

KAINA: 15 Eur / asmeniui

Edukacinėje programoje gali dalyvauti nuo 8 iki 15 asmenų.

Dirbtuvės vyksta Valerijono vaistinės arbatinėje (Vilniaus g. 173-4, Šiauliai).

Registracija telefonu  (8 41) 520 738.Šioje kategorijoje prekių dar neturime. Užsukite vėliau!