Apie RAZALIJA

Labai džiugu, kad domitės natūralios sudėties kosmetika „Razalija“. Šią kosmetiką kuria ir gamina vaistinės „Valerijono“ vaistininkės. Sukaupusios ilgametę patirtį ir žinias vaistininkystėje 2013 metais savo rankomis naudojant tik natūralias medžiagas susuko pirmąjį kremą, nutiesusį kelią į be galo įdomų natūralios kosmetikos pasaulį. 

Šiandien „Razalija“ (liet. vaistinis valerijonas, lot. Valeriana officinalis) – Lietuvoje pripažintas ir apdovanojimus pelnęs natūralios kosmetikos prekės ženklas. Kosmetikos gamybai naudojami tik natūralios kilmės, ekologiški ir sertifikuoti (Ecocert / Cosmos) ingredientai. 

Kviečiame plačiau saityti:

Kosmetikos formulės gimusios vaistinės laboratorijoje


Natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ istorija prasidėjo 2015 metais vienoje seniausių vaistinių šalyje. Nedidelės „Valerijono“ vaistinės laboratorijos mėgintuvėliuose, piltuvėliuose, grūstuvėse ir maišyklėse gimę natūralios sudėties kosmetikos produktai šiandien gali didžiuotis savo pasiekimais ir sėkminga misija saugoti natūralų veido grožį. 

Šią kosmetiką kuria ir gamina Šiauliuose įsikūrusios „Valerijono“ vaistinės vaistininkai. Kosmetikos kūrybą ir gamybą paskatino solidus žinių bagažas farmacinėje veikloje, cheminių procesų išmanymas ir didžiulė pagarba gamtai. Kūrėjų teigimu, gamtoje slypi pačios vertingiausios dovanos, kurias, puikiai išmanant ir jas tinkamai naudojant, galima sukurti ypač veiksmingas bei naudingas grožio ir sveikatos priemones.

Visi natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ produktai gimė iš siekio atsisakyti agresyvių, dirbtinių, sintetinių ir, deja, labai plačiai kosmetikos pramonėje naudojamų ingredientų, kurie ilgalaikėje perspektyvoje neigiamai veikia odos ar net viso organizmo būklę. Todėl „Razalijos“ produktų sudėtyje naudojami tik natūralios kilmės, ekologiški ir sertifikuoti ingredientai. 

Kūrybos ir gamybos procesui vadovauja ilgametė „Valerijono“ vaistinės direktorė Almyra Girdenienė. Kurti ir sėkmingai pritaikyti technologines inovacijas padeda Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkai. 

 

„Razalija“ pelniusi du aukso medalius už šiuos produktus:


Taip pat apdovanojimų sąrašą papildo įvairūs parodų diplomai, skirti „Razalija“ produktams. 

Natūralios kosmetikos kūryba – įkvepianti ir įtraukianti veikla. Nuolatinį kūrybinį procesą lydi naujovės ir itin plačiai paplitęs natūralumo ieškojimas. 


Ką reiškia „Razalija“?

Šis pavadinimas reiškia „vaistinis valerijonas“ (lot. Valeriana officinalis). Šiandieninis pavadinimas, kuris yra kilęs iš lotynų kalbos veiksmažodžio „valere“, reiškia „būti sveikam“. Ir ne be pagrindo, nes tai vienas labiausiai paplitusių vaistinių augalų, kurio poveikis žmogaus organizmui yra labai platus. Šioje kategorijoje prekių dar neturime. Užsukite vėliau!