• Australian Bodycare pieštukas su arbatmedžių aliejumi „Spot Stick“ (9 ml)

Australian Bodycare pieštukas su arbatmedžių aliejumi „Spot Stick“ (9 ml)


  • Kremai be dažiklių
  • Kremai be mineralinių aliejų
  • Kremai ir aliejai be sintetinių kvapiklių
  • 10,52

„Spot Stick“ su arbatmedžių aliejumi – antibakterinis pieštukas nuo spuogų, vabzdžių įkandimų, įbrėžimų ir smulkių odos sudirginimų, taip pat tinkamas į aknę linkusiai odai. „Spot Stick“ pasižymi visomis naudingomis arbatmedžio aliejaus savybėmis. „Spot Stick“ yra viena iš „Australian Bodycare“ veido priežiūros linijos priemonių.
Antibakterinis pieštukas su rutuliniu antgaliu sudėtyje turintis arbatmedžio aliejais ir hamamelijų vandens skirtas kovoti su bakterijų židiniais. „Spot Stick“ su arbatmedžio (pražangialapių mirtenių) aliejumi pasižymi šaldančiu, antibakteriniu poveikiu, malšinančiu niežėjimą.


Naudojimo instrukcija. Šis pieštukas su arbatmedžio aliejumi yra antiseptinė priemonė veikianti antibakteriškai. Jis skirtas kovai su bakterijomis. Tepkite tiesiai ant probleminės vietos. Naudokite tiesiai ant reikiamos vietos nuo vieno iki trijų kartų per dieną pagal poreikį. Naudokite kartu su ar be makiažo. Idealiai tinka visai šeimai.


INGREDIENTS (INCI): Aqua, Alcohol Denat., PEG–40 Hydrogenated Castor Oil, 4–Terpineol, Polysorbate 60, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (1%), Camellia Sinensis Leaf Extract, Hamamelis Virginiana Water, Triticum Vulgare Germ Oil, Panthenol, Glycerin, Ceteareth–25, Tocopherol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Limonene, Linalool

Gamintojas: Australian Bodycare Continental Aps

Galbūt norite parašyti atsiliepimą apie šią prekę?

    Prastas           Puikus